برگزاری هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی تبریز با حمایت وین‌تک (تعداد بازدید : 1691)
هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز موسوم به رینوتکس 2019 با حمایت و اسپانسری شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تبریز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی وین تک، هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی (2019RINOTEX) از روز دوشنبه 13 آبان ماه 1398 و طی مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس خانه معدن ایران، مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و مسئولان استانی در تبریز آغاز به کار کرد و روز جمعه 17 آبان ماه 1398 به کار خود پایان داد.
این نمایشگاه با هدف کمک به تجاری‌سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب‌وکار، شناسایی و معرفی نوآوری‌ها و اختراعات فناورانه و طرح‌ها و ایده‌های دانش‌محور، معرفی فناوری‌ها و بسترسازی برای کاربردی کردن توانمندی‌های پژوهشی و معرفی نیازمندی‌های فناورانه نهادها، دستگاه‌ها و بنگاه‌های تولیدی و خدماتی برگزار گردید.
ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخش‌های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاری‌های فناورانه منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، ایجاد فضای مناسب کسب‌وکار برای نخبگان و شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش‌بنیان از دیگر اهداف این نمایشگاه بود.
در آخرین روز نمایشگاه وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت جناب آقای دکتر رحمانی بهمراه جناب آقای دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
منبع : روابط عمومی وبن تک