شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک) برگزیده بیستمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی
شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک) برگزیده بیستمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی (تعداد بازدید : 669)

بیستمین «جشنواره تولید ملی افتخار ملی» با هدف اثربخشی و ارتقای نقش بخش خصوصی در راستای رونق رشد و شکوفایی اقتصادی، به همت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و با حمایت وزارت صمت، در تاریخ یکم اسفند ۱۴۰۱ در محل سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران و با حضور جمعی از تولیدکنندگان و همچنین مقامات بلندپایه کشور برگزار گردید.جشنواره تولید ملی، افتخار ملی هر ساله با انتخاب شرکتهای تولیدکننده از گروه های مختلف برگزار می گردد و جشنواره امسال میزبان دادستان کل کشور حجت الاسلام منتظری، آقای مهندس نیازی معاون هماهنگی و امور کسب و کار وزارت صمت، آقای مرتضوی دبیر کل و عضو هیئت مدیره خانه صمت ایران و جمعی از مقامات کشوری از نهادهای مسئول بود.

در این جشنواره از واحدهای تولیدکننده منتخب کشور در گروه های مختلف و بر اساس نتایج ارزیابی های انجام شده در خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با اهدای تندیس و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد. در این راستا شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک) در گروه "محصولات از لاستیک و پلاستیک" به عنوان واحد برتر صنعتی انتخاب گردید و در پایان جشنواره جوایز خود را از مقامات حاضر در مراسم دریافت نمود.


بدون شک راه تولید همواره پر از فراز و نشیب ها و سختی های خاص خود است و تولیدکنندگان با چیره شدن بر تمامی دشواری ها این راه را به منظور استقلال و شکوفایی کشور طی می کنند. جایزه اصلی تولیدکننده بالندگی ایران و سربلندی ایرانیان است.
تاریخ: ۱۴۰۱/۱۲/۰۲
منبع : روابط عمومی وین تک